ego spa salon

EMS Bodyshape - NOVINKA

Co je EMS Bodyshape?
EMS Bodyshape je jediný přístroj svého druhu, který garantuje úbytek tukové vrstvy až o 30%  a nárůst svalové hmoty až o 25%. A to vše bez námahy a pouze za 30 minut!
Působení elektromagnetické energie v kombinaci s radiofrekvenční tepelnou energií cílí na podkožní i viscelární tuk a zároveň zvyšuje objem svalové hmoty. Takže hubnete i posilujete zároveň.
Pro koho je metoda EMS Bodyshape vhodná a co s ní můžeme řešit?
Procedura je vhodná jak pro ženy, tak i pro muže, kteří neradi tráví čas v posilovně a potí se, ale rádi by dosáhli viditelných efektů jako po intenzivním cvičení. EMS Bodyshape efektivně tvaruje postavu i na partiích, které jdou hůř vycvičit (třeba vnitřní stehna). Dále lze aplikovat i na podbřišek, vnější břišní svaly, stehna a hýždě (tzv. push up efekt).
 
Jak procedura EMS Bodyshape probíhá?
Po krátké úvodní konzultaci je klient/ka uložen/a na kosmetické lehátko. Celá procedura probíhá v leže a je neinvazivní a bezbolestná. Klient pociťuje pouze vibrace v různých frekvencích, při kterých dochází ke svalovým kontrakcím (sval se stahuje jako při cvičení). Celá procedura trvá 30 minut. Ihned po proceduře může klient/ka pokračovat v běžné činnosti bez dalších omezení či rekonvalescence. 
 
Efekty procedury EMS Bodyshape
Bezprostředně po proceduře klienti vnímají pocity podobné jako po aktivním cvičení v posilovně, ale svaly nebolí a nebo jen mírně. Za 30 minut tělo podalo výkon, jako kdyby udělalo 20000 sedů lehů nebo dřepů v posilovně. Narušený tuk se metabolickými procesy dostává z těla ven ještě nějakou dobu po ošetření, takže efekty se dostavují postupně, ale již po jedné proceduře jsou výsledky znatelné a měřitelné. Stejnou partii je možné ošetřit nejdříve po 4 dnech. Pro maximální efekt se však doporučuje absolvovat několik procedur jako kúru (počet i frekvenci nastavujeme individuálně dle tělesného stavu klienta).
Další doporučení
Před absolvováním procedury doporučujeme nejíst minimálně 2 hodiny (hlavně pokud ošetřujeme břicho). Proceduru můžou absolvovat pouze zdravé osoby, které nevykazují očividné známky nemoci. Po proceduře je nezbytné dodržovat pitný režim. 
 
Cena: Břicho 1500,- Kč
Stehna 1500 Kč
Hýždě 1500,- Kč

Thermage FLX - neinvazivní radiofrekvenční lifting

 
Co je Thermage?
Thermage (čti termáž) je neinvazivní (bez chirurgického zákroku) přístrojové ošetření, které má za cíl zpomalit stárnutí pleti. Působení radiofrekvenční tepelné energie do hlubokých vrstev pleti vede k tvorbě nových kolagenových vláken. Výsledkem je krásná, vypnutá pleť a výrazná korekce vrásek.
 
Pro koho je Thermage vhodná a co s ní můžeme řešit?
Procedura je vhodná jak pro ženy, tak pro muže, kteří nejsou spokojení se stavem své pleti a nechtějí podstupovat plastickou operaci. Thermage efektivně řeší vrásky v obličeji - kolem očí, nad horním rtem, nosoretní rýhy, mezi obočím atd.; povolené obličejové kontury, dvojitou bradu, vrásky v dekoltu...atd.
 
Jak procedura Thermage probíhá?
Po krátké úvodní konzultaci je klient/ka uložen/a na kosmetické lehátko. Celá procedura probíhá v leže a je bezbolestná. Klient pociťuje pouze krátké tepelné impulzy. Ošetření trvá cca 60 - 90 minut v závislosti na ošetřované partii. Ihned po proceduře může klient/ka pokračovat v běžné činnosti bez dalších omezení či rekonvalescence.
 
Efekty procedury Thermage
Bezprostředně po proceduře klienti vnímají pocity omlazení, vypnutí a celkové zlepšení stavu pleti. Pleť je zářivější a projasněnější. Radiofrekvenční tepelná technologie nastartovala proces obnovy a tvorby kolagenu, který je viditelný ještě několik měsíců po ošetření. Pleť se tedy dále viditelně zlepšuje. Efekt ošetření je patrný i několik let. Záleží však na stavu pleti a procesu stárnutí každého klienta.
 
Cena: Thermage Komplet 8000,- Kč
Thermage obličeje 6500,- Kč
Thermage očního okolí 5000,- Kč

Express Slimming Ritual 

Nová luxusní SPA tělová procedura!
 
S velikým potěšením jsme do portfolia našich procedur zařadili tuto luxusní proceduru, která působí blahodárně nejen na Vaše tělo, ale i duši.
 
Účinky patentované aktivní látky Algoslim, mentolu a kofeinu v kombinaci s hloubkovou masáží problematických partií - stehen, bříška a hýždí vedou k okamžitým viditelným výsledkům .
 
 
Očekávejte:
- zeštíhlení
- zpevnění pokožky
- zmírnění celulitidy
- odvodnění
- odstranění odumřelých kožních buněk - peelingový efekt
 
Procedura trvá přibližně 60 minut a je ukončena relaxací při šálku lahodného drenážního zeleného čaje.
 
Kontraindikace:
- těhotenství
- kojení

Cena: 1200,- Kč nebo ve zvýhodněném balíčku 4 procedur za 4000,- Kč 

Lash FILLER - prodlužování přírodních řas 

Inovativní metoda prodlužování přírodních řas je novinkou roku 2020 u nás. Revoluční italská technologie je šetrnější a nabízí ještě atraktivnější výsledky, o čem svědčí rostoucí zájem a spokojenost našich klientek.
Po aplikaci, která trvá zhruba hodinu jsou řasy klientek opticky delší, posílené, zregenerované, přirozeně natočené a zároveň vyživené, takže po pár opakujících se procedurách klientky deklarují, že jsou jejich řasy delší o pár milimetrů a viditelně silnější. Efekt vydrží až 3 měsíce v závislosti na stavu řas klientky.
Pro koho je procedura vhodná?
- pro klientky, které nechtějí nebo nemohou mít umělé prodloužené řasy
- pro klientky, které mají zničené a zlámané řasy po předchozí aplikaci umělých řas
- pro klientky, jejichž řasy potřebují zregenerovat
- pro klientky s rovnými řasami
- pro klientky, které mají rády přirozené a zvýrazněné řasy (tzv. "bezúdržbové")
 
 
Cena procedury Lash FILLER: 1350,- Kč

PDT světelná terapie 

Fotodynamická terapie (PDT) má své široké využití jak v dermatologii, tak i v kosmetice. Mnohaleté výzkumy prokázaly jednoznačné výhody této terapie a její blahodárnost pro pleť. Působením několika typů světel (červené, modré, zelené a žluté) o různých vlnových délkách dochází k výraznému zlepšení buněčného metabolizmu. Stimuluje se kolagen a zvyšuje se regenerační schopnost pleti. 
PDT světelná terapie je vhodná pro všechny - ženy, muže i děti bez rozdílu věku. 
Pro viditelné výsledky doporučujeme absolvovat několik návštěv v krátkém časovém sledu (2-3x týdně).
V případě zájmu doporučíme klientům i následnou účinnou domácí péči, kterou lze s PDT světelnou terapií vhodně kombinovat a zvýšit tak pozitivní efekty pleti.
Které problémy lze PDT světelnou terapií řešit?
- unavená, povadlá pleť
- vrásky (stimuluje kolagen a zlepšuje elasticitu pokožky)
- pleť se sklony k akné (působí antibakteriálně proti bakteriím v pokožce, snižuje začervenání)
- jizvy po akné
- rozšířené póry
- pigmentové skvrny i "stařecké" (blokuje tvrobu nadměrného množství melaninu)
- bledá, zašedlá pleť
- padání vlasů (pozitivně působí na vlasové kořínky) 
 
Kontraindikace:
- epilepsie
- těhotenství
 
Cena PDT světelné terapie: 500,- Kč/ 30 minut

Liposonix - neinvazivní přístrojová liposukce

 
Co je Liposonix?
Jedná se o bezpečnou a účinnou metodu odstranění podkožního tuku. Funguje na principu frakčního ultrazvuku, který přesně zacílí na podkožní tukovou tkáň až do hloubky 1,3 cm. Tím je dosaženo výrazného efektu již po první proceduře, kdy u klientů pozorujeme úbytky až o jednu konfekční velikost.
 
Pro koho je procedura Liposonix vhodná a které tělesné partie lze ošetřovat?
Ošetření Liposonix je určeno všem ženám i mužům jako alternativa k chirurgické liposukci. Efektivně a rychle řeší odbourávání tuků v oblasti břicha, pasu, stehen, hýždí, zad, paží a podbradku.
 
Jak ošetření přístrojem Liposonix probíhá?
Po krátké konzultaci je klient/ka uložen/a na lehátko. Procedura je bezbolestná a trvá cca 60 minut dle velikosti ošetřované partie. Za pomoci speciální hlavice jsou do ošetřovaného místa vysílány impulzy, které cíleně zasahujou tukovou tkáň bez poškození okolní kůže. V místě působení dochází ke zvýšení teploty, která účinně rozbíjí tukovou tkáň.
 
Jaké efekty lze po ošetření Liposonixem očekávat?
Ultrazvuková technologie trvale zničí tukové buňky, které jsou následně metabolizované a vyloučené z těla lymfatickým systémem. Tepelná energie navíc stimuluje kolagen v místě působení, takže efektem je i vypnutí pokožky v ošetřovaném místě. Klienti uvádějí, že první viditelné výsledky pozorovali již po 2 týdnech od ošetření, maximální efekt pak po 8 - 12 týdnech. V této době tělo dokončí vyloučení a proces metabolizace narušeného tuku. Z tohoto důvodu doporučujeme případné opakované ošetření stejné partie nejdřív za 3 měsíce.
 
 
 
 
 
Kontraindikace:
- těhotenství
- epilepsie
- kardiostimulátor
- kovové implantáty či náhrady v místě ošetření
- nádorová onemocnění
- akutní zánět nebo infekční nemoc
- vážná cukrovka
 
Cena:  Ošetření plochy o velikosti 8x8 cm     1 shot 250 Kč
Břicho 15 shotů 3750 Kč
Boky 10 shotů 2500 Kč
Podbřišek 6 shotů 1500 Kč
Obě paže 6 shotů 1500 Kč
Oblast nad koleny 6 shotů 1500 Kč
Záda 8 shotů 2000 Kč
Hýždě 12 shotů     3000 Kč
Obě vnitřní strany stehen 12 shotů 3000 Kč
Obě vnější strany stehen 12 shotů 3000 Kč
Podbradek 4 shoty 1000 Kč

Uvedená cena za ošetření se může měnit v závislosti na velikosti ošetřované partie.
Více informací, konzultace a objednávky na tel: 774 817 425
Centrum Harmony, Oldřichova 4, Praha 2

Liftingová kolagenová kúra - Premium PLUS a DeLux

Jedná se o nejoblíbenější proceduru v našem salonu. Je vhodná pro všechny ženy, ale i muže, kteří na své pleti pociťují nedokonalosti souvisící nejen s přibývajícím věkem - unavená, mdlá, dehydrovaná pleť s příznaky menších či větších vrásek, výskyt červených žilek, pigmentových skvrn a přecitlivělá pleť se sklonem k ekzémům (atopický, lupénka, apod.)
 
Ihned po ošetření klient vnímá zlepšení stavu pleti - pleť je krásně vyhlazená, vypnutá, hydratovaná, na pohled pevnější a mladší.
 
Pro prodloužení efektu ošetření doporučujeme pokračovat v kvalitní domácí péči, kterou klientovi v případě zájmu dokážeme upravit na míru i s doporučením konkrétních přípravků. Tuto kúru naleznete v naší nabídce pod názvem Ošetření pleti Premium PLUS nebo Ošetření pleti DeLUX.
  
Spokojenost zaručena :-)
 
Cena Ošetření pleti Premium PLUS: 1100,- Kč
Cena Ošetření pleti DeLUX: 1300,- Kč

Ošetření problematické a aknózní pleti

Pokud bojujete s problematickou či aknózní pletí (v jakémkoliv věku), pak je tato procedura určená přesně pro Vás. Víme, jak důležité je (zejména pro klientky ženy) vypadat skvěle a mít krásnou, bezchybnou pleť a jak je pro ně nepříjemné schovávat pupínky či jiné nedokonalosti pod makeup.
 
U tohoto ošetření používáme kromě profesionálních dermokosmetických přípravků řady Larens Professional Line i PDT světelnou terapií - tzv. modré světlo. To má vliv na likvidaci bakterií, které akné způsobují. Ošetření je vhodné pro klienty s mírnou až středně těžkou formou akné. Pro rychleji viditelný efekt doporučujeme ošetření zopakovat znovu v krátkém časovém sledu (cca po týdnu, minimálně 5 procedur). Nabízíme proto balíček ošetření za zvýhodněnou cenu.
 
V případě zájmu doporučíme i vhodnou domácí péči, která podpoří účinky odborného ošetření u nás v salonu.
 
 
 
Cena: 950,- Kč